O autorze

Witaj w moim blogu!

Zanim rozpocząłem prowadzenie Kancelarii Adwokackiej przez wiele lat prowadziłem działalność gospodarczą jako osoba fizyczna oraz w formie spółki z o.o.  w ramach, której miałem okazję zarówno ubiegać się o środki publiczne, jak również dysponować środkami publicznymi jako Zamawiający.

Obecnie w ramach swojej Kancelarii Adwokackiej wspieram swoją pomocą w zakresie zamówień publicznych zarówno Przedsiębiorców, Organizacje Pozarządowe, jak i Jednostki Sektora Finansów Publicznych.

Swoje doświadczenie zawodowe i prywatne  związane ze środkami publicznymi zdobywałem w Lublinie (skąd pochodzę) w Warszawie i Pruszkowie (gdzie przebywałem i uzyskałem wpis na listę adwokatów), oraz na Podkarpaciu, gdzie ukończyłem aplikację sądową, zdałem egzamin sędziowski (Sąd Apelacyjny Rzeszów), pracowałem w sądzie, a obecnie prowadzę Kancelarię Adwokacką i zamieszkuję od kilku lat.

Będąc jeszcze przedsiębiorcą „nie adwokatem” spotkałem się z wieloma skomplikowanymi problemami związanymi z dysponowaniem środkami publicznymi. Praktyczne doświadczenie zdobyte jako uczestnik procesu dysponowania środkami publicznymi zarówno jako reprezentant Wykonawcy, jak i Zamawiającego, pozwala wykonując zawód adwokata zrozumieć obie strony postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i trafiać w sedno powstających problemów.

Poprzez prowadzenie bloga dotyczącego zamówień publicznych chciałbym podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem i pomóc zarówno Przedsiębiorcom (z którymi zawsze znajduję wspólny język), jak i osobom odpowiedzialnym za dysponowanie środkami publicznymi (z którymi współpracuję i wspieram radą).

*****